Антенна Cisco 4G-ANTM-OM-CM (4G-ANTM-OM-CM)
9 539 р.
Быстрый заказ
Наличие: уточняйте
Минимальный заказ: 10 000 руб.
Минимальный заказ: 10 000 руб.
Тендеры
Принимаем участие и помогаем нашим клиентам выигрывать тендеры и поставлять требуемую продукцию!
Гарантия
На всё сетевое и серверное оборудование предоставляется гарантия до 3-х лет, в том числе на снятые с производства позиции.
Описание Антенна Cisco 4G-ANTM-OM-CM
Антенна Cisco 4G-ANTM-OM-CM
Технические характеристики
| Antenna type | Low profile, ceiling-mount omnidirectional |
| Operating frequency range | • 698-806 MHz • 824-894 MHz • 925 -960 MHz • 1575 MHz • 1710-1885 MHz • 1920-1980 MHz • 2110-2170 MHz • 2500-2690 MHz |
| Nominal Impedance | 50 Ohms |
| Voltage Standing Wave Ratio (VSWR) | • 2.0:1 • 3.01:1 or less for GPS |
| Gain | • 700-960 MHz (1 and 1.5 dBi) • 1700-2200 MHz (1.7 and 3.2 dBi) • 2500-2700 MHz (3 and 4 dBi) |
| Radiation Pattern: Vertical plane (-3 dB beam-width) | • 700-960 MHz (80 and 95 degrees) • 1700 MHz (80 and 90 degrees) • 1800 MHz (75 and 95 degrees) • 1900 MHz (65 and 90 degrees) • 2100 MHz (50 and 65 degrees) • 2500-2700 MHz (50 and 65 degrees) |
| Azimuth plane ripple | 3.5 dB over all frequencies |
| Efficiency | 0.7-0.85 over all frequencies |
| Connector type | TNC-Male |
| Polarization | Linear (vertical) |
| Power withstanding | 3 W |
| Weight | 0.7 lb (0.34 kg) |
| Color | White |
| Flammability | UL94 V0 |
| Environment | Indoor |
| Mounting | Nut, flat washer, curved spring washer, #6 x 1-1/4" mounting screws and anchors to be used for mounting to a hard ceiling, self adhesive screw covers. |
| Operating temperature | -22° to 158°F (-30° to 70°C) |
| Storage temperature | -40° to 185°F (-40° to 85°C) |
9 539 р.
